przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Dzień Otwarty w II Liceum Ogólnokształcącym

 

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 kwietnia 2016 r. (w sobotę) pomiędzy godz. 10.00 a 14.00 w II LO w Szczecinie, przy ul. Henryka Pobożnego 2.

O godz. 10.30 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie informujące o programie matury międzynarodowej (International Baccalaureate Diploma Programme), na które zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem nauki w klasie 1 pre-IB.

Od godz. 10.00 do 14.00 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą prezentować informacje na temat planowanych klas pierwszych i zasad rekrutacji. Będzie można przyjrzeć się gabinetom i pomieszczeniom szkolnym, porozmawiać z członkami Rady Samorządu Uczniowskiego, poznać działalność kół zainteresowań i zaznajomić się z atmosferą „Pobożniaka”.

Wśród atrakcji warto wymienić możliwość zwiedzenia wystawy artystycznej w bibliotece szkolnej, obejrzenia pokazów doświadczeń chemicznych oraz zapoznania się z pracami przygotowanymi przez uczestników warsztatów fotograficzno-filmowych. Serdecznie zachęcamy do przybycia wszystkich zainteresowanych.

Osoby zainteresowane mogą zaznajomić się z informacjami o szkole na stronie internetowej: http://www.lo2.szczecin.pl/  oraz z informacjami o programie matury międzynarodowej na stronie http://ib.lo2.szczecin.pl/  .

Osoby zainteresowane zbliżającym się 70-leciem „Pobożniaka” zapraszamy na: https://www.facebook.com/absolwenciLO2


 

Autor:  II Liceum Ogólnokształcące 
12.04.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie