przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Campus Zawodowy w Zespole Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie

W dniach 05 i 06 marca 2019 roku w ramach Campusu Zawodowego gościliśmy w naszej szkole uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów.  Młodzież wraz z opiekunami mogła zapoznać się z ofertą edukacyjną Naszej Szkoły, jak również obejrzeć pracownie zawodowe i sale lekcyjne. Podczas zwiedzania budynków Zespołu Szkół Nr 6 ( popularnego Gastronomika) wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych i klas trzecich Gimnazjów udzielały zarówno oprowadzające ich  uczennice, a także nauczyciele w poszczególnych pracowniach zawodowych i językowych. Dodatkową atrakcją dla wszystkich odwiedzających była gra terenowa oraz promocja ,, Światowego tygodnia walki z nadmiernym spożyciem soli”.

W trakcie dwóch dni campusu odwiedzili nas uczniowie:

  • Szkoły Podstawowej Nr 74 w Szczecinie,
  • Szkoły Podstawowej Nr 12 w Szczecinie,
  • Szkoły Podstawowej w  Wolinie 
  • Gimnazjum  Nr 23 w Szczecinie-Zdrojach.

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli zaangażowanych w organizację tego przedsięwzięcia oraz dla jak zawsze niezwodnego Samorządu Uczniowskiego. 

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny w murach Zespołu Szkół Nr 6 i już dziś zapraszamy  wszystkich uczniów i ich rodziców na Dni Otwarte 04 kwietnia 2019 r. i 11 maja 2019 r.

Autor: mgr Łukasz Małecki 

Autor:  Zespół Szkół Nr 6 
11.03.2019