przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Latobranie kultury w INKU

„LATOBRANIE KULTURY – WARSZTATY ARTYSTYCZNE”
W INKU SZCZECIŃSKIM INKUBATORZE KULTURY
20.08-24.08.2018

Zapraszamy dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych do udziału w "Latobraniu kultury - warsztatach artystycznych", które będą się odbywały w wakacje w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Czekają na was warsztaty graficzne, drony, ognisko i wiele innych rozmaitości.

"Latobranie kultury - warsztaty artystyczne" to propozycja INKU dla dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych, które będą mogły skorzystać z naszej urozmaiconej oferty warsztatowej. Prowadzący zajęcia to specjaliści w swoich dziedzinach, animatorzy kultury, nauczyciele, ludzie sztuki, którzy kochają dzielić się swoimi pasjami z innymi. Każdego dnia na uczestników "Latobrania" czekają inne warsztaty. Będziemy fruwać mini dronami, stworzymy makaronową biżuterię oraz poznamy tajniki animacji poklatkowej. Pod okiem Mistrza Florystyki dzieci będą projektowały swój autorski projekt i zobaczą jakim fantastycznym materiałem do pracy są rośliny oraz stworzymy balonowe figury.
Warsztaty organizowane przez INKU Szczeciński Inkubator Kultury odbędą się w dniach 20 – 24 sierpnia 2018 r., w godz. 9:00-14:30 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury przy alei Wojska Polskiego 90. Udział w warsztatach jest odpłatny. Koszt całego tygodnia warsztatów wynosi 350 zł za dziecko. Wysokość opłaty na wybrany 1 dzień warsztatów wynosi 80 zł. Ilość miejsc ograniczona (15 miejsc warsztatowych). Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. Zapisy na warsztaty trwają do 13 sierpnia(poniedziałek). Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały warsztatowe, opiekę instruktorów w czasie trwania warsztatów, poczęstunek w postaci jabłek, bananów, soków i wody w przerwie między warsztatami, dobrą zabawę oraz ciekawe i inspirujące zajęcia.

DLA KOGO:

dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych

KOSZT:

350 zł/dziecko – cały tydzień warsztatów

80 zł / dziecko – 1 dzień warsztatów

ZAPISY I WPŁATY:

Dokumenty rekrutacyjne można wysłać pocztą elektroniczną na adres biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl lub złożyć osobiście w biurze sekretariatu Szczecińskiego Inkubatora Kultury przy al. Wojska Polskiego 90 (I piętro).

Wpłat można dokonać osobiście w biurze sekretariatu Szczecińskiego Inkubatora Kultury przy al. Wojska Polskiego 90 (I piętro) w momencie składania dokumentów rekrutacyjnych lub wykonać przelew na konto po otrzymaniu faktury na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

Szczegóły w załączniku.
 

Lista załączników:

Autor:  Szczeciński Inkubator Kultury 
01.08.2018