przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Szkolenie e-learningowe „Zmiany w egzaminie maturalnym z języka polskiego od 2023 roku”

Banner

Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zaprasza do udziału w szkoleniu e-learningowym „Zmiany w egzaminie maturalnym z języka polskiego od 2023 roku”, które odbędzie się 17 czerwca, w godzinach 15.00–18.00. Zajęcia zdalnie poprowadzą dr Anna Kondracka-Zielińska, nauczycielka konsultantka ds. nauczania języka polskiego w szkołach ponadpodstawowych w ZCDN-ie, oraz dr Wioletta Kozak, kierownik Wydziału Egzaminów z Przedmiotów Kształcenia Ogólnego w Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Zajęcia będą prowadzone zdalnie, w formie wykładowo-warsztatowej. Najpierw uczestnicy dowiedzą się o zmianach w formule egzaminu z języka polskiego w szkole ponadpodstawowej, omówione zostaną najważniejsze punkty Informatora maturalnego. Następnie uczestnicy będą pracować indywidualnie lub w grupach nad ocenianiem przykładowych prac pisemnych (zadania z poziomu podstawowego i rozszerzonego). Na koniec przewidziany jest czas na pytania uczestników.

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie, zostanie rozesłany pocztą e-mail do zainteresowanych osób, które zarejestrują się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/C/6.
 

Autor:  Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli 
02.06.2021
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Szczeciński Budżet Obywatelski 2021