przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Ogólnopolski Konkurs "Kodować każdy może"

Organizatorzy Konkursu przedłużają eliminacje elektronicznego naboru prac w IV Ogólnopolskim Konkursie Kodować każdy może do 25 stycznia 2019r.


Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie "Kodować każdy może". To już czwarty rok misji popularyzacji umiejętności programowania, kształtowania zdolności samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy z zakresu kodowania oraz tworzenia warunków efektywnej współpracy dla uczniów szkół podstawowych. Co roku dołączają kolejne rzesze uczniów i nauczycieli z całej Polski, którzy chcą poznać się i pochwalić swoimi umiejętnościami. Nasz konkurs co roku przełamuje stereotyp, że programowanie dotyczy wyłącznie specjalistów oraz propaguje myśl, że nauka programowania może rozpocząć się już w pierwszych etapach edukacji dziecka. Udowadniamy również, że umiejętność programowania można wykorzystać we wszystkich dziedzinach wiedzy.

W Regulaminie przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje. Znajdują się one również w lewym panelu naszej strony szkolnej www.sp48szczecin.edupage.org w zakładce Kodować każdy może. Tam również znajduje się Archiwum konkursu.

Zapraszamy, Organizatorzy konkursu.

Koordynator konkursu
Anna Rakowska, SP 48 Szczecin

Lista załączników:

Autor:  Szkoła Podstawowa Nr 48 
23.11.2018