przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Rekrutacja 2024 na ZUT start!

20 maja wystartowała Rekrutacja 2024 na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Na ponad 40 kierunkach możemy kształcić prawie 5 tys. studentów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia.
Rejestracja kandydatów rozpoczęła się 20 maja w samo południe i potrwa do 14 lipca do północy. Na kierunki architektura oraz projektowanie architektury wnętrz i otoczenia rejestracja zakończy się 16 czerwca, ponieważ 25 czerwca przeprowadzony zostanie egzamin (zdalnie).
W tym roku otworzyliśmy nowy kierunek kształcenia - dietetykę. Studenci będą się tutaj uczyć m.in. podstaw anatomii, fizjologii, biochemii, a także zagadnień z dziedziny psychologii. Więcej o kierunku:
W poprzednich latach, oprócz architektury, największą popularnością na ZUT cieszyły się: informatyka, mechatronika i logistyka. 
Kto zakwalifikował się na studia stacjonarne I stopnia ogłosimy 16 lipca. Kandydaci dokumentację w Centrum Rekrutacji, uzupełniać będą od 16 do 26 lipca (budynek Biblioteki Głównej ZUT, ul. Ku Słońcu w Szczecinie, wejście od parkingu).
Wyniki I tury rekrutacji będzie można sprawdzić w systemie od 31 lipca.
Więcej szczegółów na stronie dla kandydata:
Strona do rejestracji:
ZAPRASZAMY !!!
Autor:  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 
20.05.2024