przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Klub Zaczytanego Malucha - reaktywacja!

Zapraszamy na drugą edycję Klubu Zaczytanego Malucha. W związku z zainteresowaniem edycją zeszłoroczną, w roku 2017 będziemy kontynuować comiesięczne spotkania poświęcone prezentowaniu nowości książkowych z literatury dla najmłodszych, zachęcać dzieci do słuchania i oglądania książek oraz organizować dla nich różnorodne zabawy okołosiążkowe. Począwszy od stycznia, w każdą ostatnią sobotę kolejnego miesiąca, o godz. 11.00, zapraszamy dzieci (w wieku 3-5 lat) wraz z opiekunami do Sali Klubowej w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2).

Na spotkaniach wspólnie będziemy czytać ciekawe książki, a zabawy, konkursy z nagrodami i niespodzianki czekają na stałych i nowych Czytelników. Klub Zaczytanego Malucha rozwija w dzieciach umiejętność słuchania ze zrozumieniem, zainteresowanie książkami, integruje z innymi dziećmi w podobnym wieku oraz oferuje zabawy związane z książkami. Dla rodziców jest to możliwość zapoznania się z nowościami na rynku wydawniczym dzięki temu, że ProMedia jako pierwsze oferują nowości książkowe.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 28 stycznia o godz. 11.00. Na spotkaniu maluchy poznają Kastora, bardzo sympatycznego bobra, który potrafi piec, szyć i uprawiać fasolkę. Dzięki temu poznają, co to są obowiązki domowe oraz jak mogą pomagać mamie i tacie.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
 

Autor:  Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie 
26.01.2017
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie