przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Warsztaty historyczno-krajoznawcze

 


 

Pałac Młodzieży w Szczecinie, zaprasza uczestników będących członkami Szkolnych Kół Krajoznawczo-Turystycznych do udziału w PROJEKCIE EDUKACYJNYM „TURYSTYKA – REKREACJA – EKOLOGIA, którego organizatorem jest: Urząd Miasta Szczecin oraz Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie - Pracownia Turystyczno-Ekologiczna.

W czwartym module projektu, zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w warsztatach historyczno - krajoznawczych „Atrakcje Krainy Gryfitów”, które zrealizuje Tomasz Wieczorek - przewodnik turystyczny po Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Na co dzień prowadzi systematyczne zwiedzania Zamku Książąt Pomorskich oraz miasta Szczecina ukierunkowane na przybliżanie walorów turystycznych, kulturowych i historycznych. Od lat zaangażowany jest w propagowanie wiedzy o Dynastii Gryfitów, Księstwie Pomorskim, Mapie Lubinusa oraz Szczecinie.

Do udziału w projekcie zakwalifikowanych będzie 13 pierwszych placówek, które dostarczą kartę zgłoszenia do dnia 19 marca 2018 r. /poniedziałek/ do sekretariatu Pałacu Młodzieży, Al. Piastów 7, 70-327 Szczecin lub na adres mailowy: konkursy@palac.szczecin.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wysyłania zgłoszenia pocztą o przyjęciu do projektu, nie decyduje data stempla pocztowego.

Szczegóły i karta zgłoszenia w załączniku.
 

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
27.02.2018

Lista załączników:

Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 - link otwiera się w innym serwisie