Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Damian Ukeje poczyta dzieciom i... zagra koncert

W poniedziałek o godzinie 11 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Królowej Jadwigi dojdzie do nietypowego wydarzenia. W kolejnej odsłonie akcji „Poczytajki” weźmie udział znany wokalista – Damian Ukeje, który po przeczytaniu dzieciom fragmentu bajki… zagra mini koncert.

Jest to pierwsze tego typu akcja w Szczecinie. Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Królowej Jadwigi co miesiąc zapraszają do swoich podopiecznych znane i lubiane osoby, które otrzymują zadanie: muszą przeczytać najmłodszym fragment książki. W ubiegłym miesiącu uczniów odwiedziła pisarka Joanna Rajch, wcześniej był prezydent Szczecina Piotr Krzystek. W poniedziałek szkołę odwiedzi wokalista Damian Ukeje, który po przeczytaniu książki odpowie na pytania zadane przez najmłodszych. Następnie zagra mini koncert.

Damian Ukeje jest zwycięzcą programu The Voice of Poland. Zwyciężył w 2011 roku. We wrześniu 2016 do sprzedaży trafiła jego druga płyta – „UZO”.
Kontakt do organizatorki wydarzenia: Aneta Kus 515 285 660
 

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 
20.01.2017