Aktualności Publikacje RSS Newsletter Rządowa Reforma Systemu Oświaty 6 - latki Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Damian Ukeje poczyta dzieciom i... zagra koncert

W poniedziałek o godzinie 11 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Królowej Jadwigi dojdzie do nietypowego wydarzenia. W kolejnej odsłonie akcji „Poczytajki” weźmie udział znany wokalista – Damian Ukeje, który po przeczytaniu dzieciom fragmentu bajki… zagra mini koncert.

Jest to pierwsze tego typu akcja w Szczecinie. Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 5 przy ulicy Królowej Jadwigi co miesiąc zapraszają do swoich podopiecznych znane i lubiane osoby, które otrzymują zadanie: muszą przeczytać najmłodszym fragment książki. W ubiegłym miesiącu uczniów odwiedziła pisarka Joanna Rajch, wcześniej był prezydent Szczecina Piotr Krzystek. W poniedziałek szkołę odwiedzi wokalista Damian Ukeje, który po przeczytaniu książki odpowie na pytania zadane przez najmłodszych. Następnie zagra mini koncert.

Damian Ukeje jest zwycięzcą programu The Voice of Poland. Zwyciężył w 2011 roku. We wrześniu 2016 do sprzedaży trafiła jego druga płyta – „UZO”.
Kontakt do organizatorki wydarzenia: Aneta Kus 515 285 660
 

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 
20.01.2017