przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Złaz Pożegnanie Jesieni - relacja

 


-2OC.

Wjeżdżając na teren szkoły, przywitały nas dwie sarny. Chwilę później zaczęli się schodzić wszyscy ci, którzy byli odpowiedzialni. Pojawił się Kuba, Kacper, Daniel. Przyszły Milena, Natalka, Nicola i Paulina. Przed 10.00 pojawili się pierwsi uczestnicy szkolnej wędrówki. Jeszcze drobne sygnały z tras i złaz wystartował.

Było -2O. Przyszroniony krajobraz i klarowny obraz dnia zachęcały do spacerów. W tej aurze odwiedziło nas ponad 100 osób. Uczestnicy ze Szczecina i okolic. Spotkali się przy wspólnym ognisku, wspólnej biesiadzie, wspólnie spędzając czas. Te niezapomniane momenty, chwilowe radości – to właśnie esencja turystyki i clue życia. Ukoronowaniem złazu była jak zawsze loteria.

Na koniec, gdy zostaliśmy znów tylko my, były śmiechy i pogaduchy. Później życzyliśmy sobie Pogodnych Świąt i mówiliśmy – do zobaczenia. Mając nadzieję na jeszcze ciekawszy turystycznie, nadchodzący Nowy Rok.

Jednocześnie chcemy podziękować wszystkim, którzy tego pięknego, mroźnego dnia do nas dotarli, za uczestnictwo i wspólną zabawę, życzyć Wam Wesołych Świąt oraz ciekawych i szczęśliwych ścieżek, jakie wytyczy przed Wami nadchodzący Nowy Rok.

 

Kronikarz SKKT Gryphus Szczecin
 

Autor:  Zespół Szkół nr 7 
21.12.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie