Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

r@bbIT - największe wydarzenie branży IT w Szczecinie

 

20 kwietnia 2016 roku o godz. 10.00 na Wydziale Informatyki ZUT, ul. Żołnierska 52, rozpocznie się kolejna edycja największych w regionie targów pracy IT. R@bbIT w 2016 roku to przede wszystkim bezpośrednie spotkania, które mają inspirować różne grupy społeczne do podejmowania innowacyjnych działań na wielu płaszczyznach (edukacja, przemysł, usługi). Ważnym zadaniem wydarzenia jest wskazanie młodym ludziom kierunków rozwoju zawodowego w branży IT. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Inspiration. Innovation.Impact”.

W programie wydarzenia m.in.:

  • stoiska rekrutacyjne ponad 30 wiodących firm IT,
  • wizjonerskie prelekcje techniczne firm Hewlett-Packard Enterprise oraz Avid|Orad,
  • technologie firmy Avid|Orad: wirtualne studio na bazie pattern recognition oraz wzbogacanie transmisji sportowych na bazie telestracji.


Uczniów szkół ponadgimnazjalnych (przede wszystkim z ostatnich klas) zapraszamy na wycieczkę po Wydziale Informatyki. Rejestrację do 18.04 prowadzi p.Liliana Wołoszczuk, tel. 91 449 56 07, lwoloszczuk@wi.zut.edu.pl

Zainteresowanych karierą w branży IT zachęcamy do wykorzystania szansy na bezpośrednie spotkania z przedstawicielami firm. To doskonała okazja do zaplanowania swojej przyszłości!

Website: rabbit.zut.edu.pl
Facebook: /rabbIT
 

Autor:  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 
14.04.2016