przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Salonik Muzyczny

 

 

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie zaprasza na nowy cykl wydarzeń artystycznych i kulturalnych - koncerty pod nazwą „Salonik Muzyczny” dla mieszkańców Szczecina, gmin ościennych czy też gości odwiedzających nasze miasto.

Koncerty będą odbywały się w wybrane niedzielne południe – początek koncertu godzina 12:00. Na scenie w przepięknej sali kameralnej zaprezentują się szczecińscy artyści muzycy oraz uczniowie PSM I st.

Pomysłodawcą cyklu koncertów „Salonik Muzyczny” jest dyrektor PSM I st. Anna Tarnowska: ”Zapraszamy serdecznie do wspólnego spędzenia wczesnego południa niedzielnego z muzyką w naszej pięknej Willi Grawitza, gdzie mieści się Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie.

Zapraszamy rodziny z dziećmi. Będzie to niewątpliwie również okazja do poznania szkoły muzycznej od wewnątrz oraz zwiedzania obiektu zabytkowego i poznania jego historii”.

Pierwszy koncert odbędzie się w niedzielę 31 marca 2019 r. o godz.12:00.

Wstęp na koncerty jest wolny, jednakże ilość miejsc ograniczona.

Należy pobrać bezpłatne wejściówki w sekretariacie PSM I st. przy al. Wojska Polskiego 115. Można je zarezerwować telefonicznie pod numerem 914232655 i odebrać bezpośrednio przed koncertem.

Projekt Salonik Muzyczny jest dofinansowany ze środków Wydziału Kultury Urzędu Miasta Szczecin.
 

Autor:  Państwowa Szkoła Muzyczna l stopnia  im. Tadeusza Szeligowskiego w Szczecinie  
18.03.2019