Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Zimobranie kultury - warsztaty artystyczneZapraszamy dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych do udziału w "Zimobraniu kultury - warsztatach artystycznych", które będą się odbywały w drugim tygodniu ferii w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Na uczestników czekają warsztaty graficzne, filmy, patyczaki i wiele innych rozmaitości.

"Zimobranie kultury - warsztaty artystyczne" to propozycja INKU dla dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych, które będą mogły skorzystać z naszej urozmaiconej oferty warsztatowej. Prowadzący zajęcia to specjaliści w swoich dziedzinach, animatorzy kultury, nauczyciele, ludzie sztuki, którzy kochają dzielić się swoimi pasjami z innymi. Każdego dnia na uczestników "Zimobrania" czekają inne warsztaty. Będziemy fruwać mini dronami, wybierzemy się do świata kina, poznamy tajniki grafiki warsztatowej oraz zaszyjemy się w typografii. Pod okiem Mistrza Florystyki dzieci będą projektowały swój autorski projekt i zobaczą jakim fantastycznym materiałem do pracy są rośliny. Podobno pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, dlatego labradorka Lucky zapozna uczestników warsztatów z jej postrzeganiem świata, z perspektywy czterech łap. Lucky na swoje zajęcia zaprosiła także swoich przyjaciół - patyczaki, które dadzą się poznać z bardzo dobre strony.

 

Autor:  Szczeciński Inkubator Kultury 
30.01.2017

  • Plakat
     Plakat

Lista załączników: