Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Bijemy razem rekord!

Bijemy razem rekord!


Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Szczecinie wraz z ratownikami Ochotniczej Straży Pożarnej Szczecin pragną poinformować o w biciu rekordu z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób (dalej zwane „Wydarzeniem”)

Wydarzenie odbędzie się:

17 października 2016r

od godziny 12:00 do godziny 12:30.

Wydarzenie będzie poprzedzone pokazem i instruktażem resuscytacji krążeniowo-oddechowej o godzinie 11:30.


Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” dotarł już do wszystkich szkół podstawowych w Polsce. Dzięki Wam i Fundacji WOŚP wszystkie dzieci mają szansę uczyć się pierwszej pomocy. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę ze skali tego projektu. Jest to absolutny rekord świata, gdyż Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wprowadzono na tak ogromną skalę naukę podstawowych czynności ratujących życie do szkół podstawowych. Skłania to nas do podejmowania kolejnych wyzwań.

Chcemy razem z Wami wspólnie pobijać rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.

Osoba odpowiedzialna za projekt. Leszek Czarnecki nr tel: 607310018

http://mow-szczecin.edupage.org/
https://www.facebook.com/ospszczecin/?fref=ts
http://www.wosp.org.pl/uczymy_ratowac/cala_polska_uczy_ratowac/swiatowy_dzien_pierwszej_pomocy

Autor:  Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka 
06.10.2016