Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Konkurs dla internautów „Czy znasz swoje miasto?"

Pałac Młodzieży w Szczecinie zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych /klasy 4-6/, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz innych placówek oświatowych naszego miasta do udziału w trzeciej edycji konkursu dla internautów „Czy znasz swoje miasto?”. Celem konkursu jest m.in. popularyzowanie wiedzy o miejscu zamieszkania, mieście i okolicy, ukazywanie zmian zachodzących w mieście,budzenie zainteresowania historią miasta oraz jego walorami turystycznymi,poznawanie ciekawych i mało znanych miejsc i obiektów miejskich,pogłębianie wiedzy o ludziach związanych z historią i rozwojem miasta.

W wyznaczonych terminach w trakcie trwania konkursu na stronie internetowej www.palac.szczecin.pl  w zakładce Leśne Soboty będzie zamieszczanych 12 ponumerowanych pytań związanych ze Szczecinem i jego okolicami; ponumerowane odpowiedzi należy wysyłać na adres: konkurspalac@gmail.com.

Konkurs trwa od 5 stycznia 2017 r. do 22 maja 2017 r. Ostateczne wyniki konkursu zostaną podane 2 czerwca 2017 r. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas sportowo-turystycznego zakończenia „Leśnych Sobót” 10 czerwca 2017 r. w Puszczy Bukowej.

Pytania w pierwszym etapie konkursu oraz szczegółowy regulamin na naszej stronie internetowej:
http://palac.szczecin.pl/2017/01/iii-konkurs-dla-internautow-czy-znasz-swoje-miasto/
 

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
09.01.2017