przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Konkurs dla internautów „Czy znasz swoje miasto?"

Pałac Młodzieży w Szczecinie zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych /klasy 4-6/, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz innych placówek oświatowych naszego miasta do udziału w trzeciej edycji konkursu dla internautów „Czy znasz swoje miasto?”. Celem konkursu jest m.in. popularyzowanie wiedzy o miejscu zamieszkania, mieście i okolicy, ukazywanie zmian zachodzących w mieście,budzenie zainteresowania historią miasta oraz jego walorami turystycznymi,poznawanie ciekawych i mało znanych miejsc i obiektów miejskich,pogłębianie wiedzy o ludziach związanych z historią i rozwojem miasta.

W wyznaczonych terminach w trakcie trwania konkursu na stronie internetowej www.palac.szczecin.pl  w zakładce Leśne Soboty będzie zamieszczanych 12 ponumerowanych pytań związanych ze Szczecinem i jego okolicami; ponumerowane odpowiedzi należy wysyłać na adres: konkurspalac@gmail.com.

Konkurs trwa od 5 stycznia 2017 r. do 22 maja 2017 r. Ostateczne wyniki konkursu zostaną podane 2 czerwca 2017 r. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się podczas sportowo-turystycznego zakończenia „Leśnych Sobót” 10 czerwca 2017 r. w Puszczy Bukowej.

Pytania w pierwszym etapie konkursu oraz szczegółowy regulamin na naszej stronie internetowej:
http://palac.szczecin.pl/2017/01/iii-konkurs-dla-internautow-czy-znasz-swoje-miasto/
 

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
09.01.2017
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie