przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

IV Międzyszkolny Turniej „Cztery ognie - zabawa w sport” - Gim nr 34

W Gimnazjum nr 34 w Szczecinie odbył się IV Międzyszkolny Turniej „Cztery ognie - zabawa w sport” dla uczniów ze szkoły podstawowej.
Dnia 25 kwietnia 2016 odbyła się czwarta edycja Międzyszkolnego Turnieju „Cztery ognie -zabawa w sport” dla uczniów ze szkoły podstawowej zorganizowanego przez młodzież i nauczycieli wychowania fizycznego przy wsparciu Rady Rodziców przy Gimnazjum nr 34 w Szczecinie. Nasza impreza sportowa miała na celu współpracę i integrację środowisk.

Dyrektor Gimnazjum nr 34 w Szczecinie Pani Iwona Potrykus w Szczecinie powitała przybyłych gości.

Uczniowie Gimnazjum upiekli pyszne ciasta na poczęstunek. Przedstawiciele sportowej klasy lekkoatletycznej pod opieką trenera H. Bindaszewskiej zajęli się organizacją imprezy, która dotyczyła: powitania, przedstawienia przybyłych uczniów. Uczniowie z klasy: III A i II C przygotowali układ taneczny na otwarcie imprezy.

Wszystkie reprezentacje szkół otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i słodkie upominki sponsorowane przez: Radę Rodziców, którzy byli współorganizatorami inicjatywy i bez których organizacja imprezy była by trudna do zrealizowania.

Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym, tak by dać uczniom okazję do jak najdłuższego przeżywania sportowych emocji w duchu fair play. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej na Głębokim pod opieka Mariusza Mieczkowskiego. Drugie i trzecie miejsce zajął zespól ze Szkoły Podstawowej nr 68 pod opieką Jolanty Kaczmarczyk i Rafała Janika.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za udział.
Organizatorzy.

Autor:  Gimnazjum Nr 34 
10.05.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie