przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

ZUT pomaga początkującym przedsiębiorcom

Na bezpłatne warsztaty dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z biznesem zaprasza Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości RCIiTT Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Na wsparcie mogą liczyć wszyscy chętni, nie tyko nasi studenci.

Spotkania odbywają się w ramach indywidulanych warsztatów, dostosowanych do potrzeb poszczególnych osób i ich przedsięwzięć. W ich ramach proponujemy zajęcia, dzięki którym uczestnik dowie się co sprzedaje i dlaczego, co wyróżnia jego ofertę oraz w jaki sposób przekonać potencjalnych klientów do zakupu tego właśnie produktu czy usługi.

Chętni dowiedzą się jak opracować model biznesowy, czyli stworzą plan działania swojej firmy. Nasza ekspertka podpowie nad czym należy się pochylić w pierwszej kolejności, co usprawnić, a co wymaga innego podejścia.

W Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Regionalnego Centrum Informacji i Transferu Technologii ZUT na wszystkich chętnych czeka pani Magdalena Ostrowska, kierowniczka działu AIP (na zdjęciu), zapraszamy do kontaktu Magdalena.Ostrowska@zut.edu.pl

Obecnie pod opieką Akademickiego Inkubatora znajduje się kilkanaście osób. Nasz Uniwersytet udostępnia im przestrzenie i pomoc wyszkolonych ekspertów przez kilka lub nawet kilkanaście miesięcy. W tym czasie korzystać oni mogą z pomieszczeń RCIiTT zupełnie za darmo.

Więcej informacji 

 

Fot. Aleksandra Rajska/RCIiTT ZUT

Magdalena Ostrowska, kierowniczka działu AIP w ZUT
Autor:  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny 
15.04.2024