przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

IV Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w CEO

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych,

Centrum Edukacji Ogrodniczej - już po raz trzeci - zaprasza uczniów klas 8 szkoły podstawowej na bezpłatne warsztaty zorganizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, które odbędą się 16 października 2019 roku. Zajęcia przeprowadzą nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. W tych dniach jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 9:00 – 14:00.

Zapraszamy młodzież wraz z opiekunami do udziału w warsztatach dotyczących kierunków kształcenia prowadzonych w Centrum Edukacji Ogrodniczej. W trakcie zajęć będzie można uzyskać dodatkowe informacje związane z kształceniem zawodowym, możliwościami rozwoju kariery zawodowej i przyszłości na rynku pracy. Rodzaje warsztatów odnajdą Państwo w załączonym zaproszeniu. Czas trwania pojedynczego warsztatu ok. 40 minut.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 9 października na adres e-mail ceogr@miasto.szczecin.pl lub fax 91 4 317-358. W treści prosimy podać nazwę szkoły, liczbę uczestników i godzinę przyjazdu - w celu uszczegółowienia harmonogramu warsztatów.

Prosimy rodziców/ opiekunów prawnych o podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby warsztatów.

W imieniu społeczności szkolnej -
serdecznie zapraszam -
Lila Pławińska
Dyrektor
Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie

Lista załączników:

Autor:  Centrum Edukacji Ogrodniczej 
01.10.2019
Zostaw 1% w Szczecinie - tu znajdziesz listę organizacji!