Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Maluchy czytają niezmordowanie

 

Już po raz szósty dzieci oraz ich opiekunowie spotkają się w filii bibliotecznej nr 54 Promedia w Klubie Zaczytanego Malucha. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, zapraszamy zatem w ostatnią sobotę czerwca (25 czerwca 2016) na szóste spotkanie Klubu Zaczytanego Malucha. Zaczynamy jak zawsze - o godz. 11.00. Dołącz do nas koniecznie! Wstęp wolny. Z otwartymi ramionami i szeroko rozwartymi okładkami książek powitamy każdego kolejnego małego czytelnika i jego dorosłego opiekuna.

Będzie to pierwsze spotkanie w wakacyjno-letnim okresie. Podróż książkowej rodziny Zwiedzalskich pozwoli nam odwiedzić kilka miast Europy i dostarczy moc zabawy w wyszukiwaniu interesujących szczegółów. We Francji zatrzymamy się na dłużej, aby poznać historię Jejku-Jejku, sympatycznego dziobaka, francuskiego pochodzenia. A na koniec zmierzymy się z Tyranozaurem, Stegozaurem i Triceraptopsem, przy okazji opowieści Ivara, chłopca, który ma własną Krainę Dinozaurów. Sprawdzimy również czy wymowa nazw dinazuarów sprawia nam jakieś trudności, a wspólną zabawę ukoronują odwiedziny specjalnego gościa, pani Małgorzaty Sysak, logopedy.

Klub w ProMedia czeka i zaprasza na wspólne czytanie zabawę z literaturą.
 

Autor:  Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie 
21.06.2016