przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

XII Edycja Programu Insta.Ling dla Szkół

Ucz się z nami języków obcych i polskiej ortografii z Insta.Ling dla Szkół !

Przystąpiliśmy do XII Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół https://instaling.pl

Uczniowie klasy II i III uczą się ortografii wykorzystując program Insta.Ling dla Szkół. Jest to program również do nauki języków obcych, z którego mogą korzystać nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów nauczania.

Aplikacja Insta.Ling powstała jako odpowiedź na potrzebę efektywnej i bezwysiłkowej nauki słówek. Jej podstawowym założeniem jest skłonienie uczniów do krótkiej, kilku- bądź kilkunastominutowej, ale systematycznej codziennej pracy.

Nauka odbywa się w formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia, dzięki czemu dziecko nie jest ani przytłoczone nadmiarem nowego materiału, ani nie traci czasu na powtórki słówek, które już świetnie zna.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i telefonach komórkowych.

Polecam, warto.

Dorota Kula

 

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 44 
22.03.2019