przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Konkurs fotograficzny "Fantastyczny Szczecin"

Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji zaprasza do konkursu fotograficznego realizowanego w ramach projektu Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny. Jeśli masz więcej niż 13 i mniej niż 25 lat zbierz grupę przyjaciół, wyjdź z domu i udowodnij, że SZCZECIN JEST FANTASTYCZNY!

Tematem przewodnim fotografii, które wezmą udział w konkursie jest Fantastyczny Szczecin. 

Jeśli przechadzając się po Zamku Książąt Pomorskich ujrzysz ducha – chwyć za aparat! Podobno na Wałach Chrobrego nawet w ciągu dnia można zauważyć dziwne zjawy… Kilka gnomów kręciło się ostatnio po Parku Kasprowicza, a rusałki przy Jeziorze Rusałka to normalny widok. Szczecin naprawdę jest FANTASTYCZNY – musicie to jednak udowodnić na swoich zdjęciach!

Czekamy na nie do 6 marca b.r. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs 2 fotografie o wymiarach min. 20 x 30, max. 40 x 60.

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas Pałacowego Uniwersytetu Fantastycznego, w sobotę 1 kwietnia 2017 r. w Pałacu Młodzieży – PCE w Szczecinie.

Wystawa pokonkursowa trwać będzie od 1 kwietnia 2017 r. do 19 maja 2017 r. w siedzibie Pałacu Młodzieży – PCE w Szczecinie.

Szczegółowe informacje w regulaminie na naszej stronie internetowej i w załączniku:
http://palac.szczecin.pl/2017/01/i-miejski-konkurs-fotograficzny-fantastyczny-szczecin/
 

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
18.01.2017
Plakat

Lista załączników:

Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie