przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Wyniki Konkursu Międzyszkolnego "Złota Jesień w Szczecinie"

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 41
z Oddziałami Integracyjnymi
im. Maksymiliana Golisza
w Szczecinie
ogłasza WYNIKI
Konkursu Międzyszkolnego
PLASTYCZNO – FOTOGRAFICZNO – POETYCKIEGO
„Złota Jesień w Szczecinie”


FOTOGRAFIA
Klasy IV-VI szkoły podstawowej: brak prac konkursowych w tej kategorii.

Klasy VII-VIII oraz III gimnazjum:
I miejsce – Tomasz Łaskarzewski kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi
II miejsce – Mateusz Szamaitat kl. III – Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej, Gimnazjum Sportowe nr 1
III miejsce – Szymon Bednarek kl. III – Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej, Gimnazjum Sportowe nr 1

Wyróżnienia:
Adrian Dziuniak kl. III i Wojciech Usarek kl. III - Zachodniopomorskie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej, Gimnazjum Sportowe nr 1

MALARSTWO
Klasy IV-VI szkoły podstawowej:
I miejsce – Zofia Rutkowska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 53
II miejsce – Adrianna Jasina kl. IV i Maja Kruk kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 53
III miejsce – Anna Ptak kl. IV - Szkoła Podstawowa nr 53
Amelia Muszyńska kl. V - Szkoła Podstawowa nr 55

Wyróżnienia:
Anna Rafaląt kl. IV– Szkoła Podstawowa nr 53
Magdalena Mysiak kl. V – Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi


Klasy VII-VIII oraz III gimnazjum:
I miejsce – Alicja Jasina kl. VII – Szkoła Podstawowa nr 53
II miejsce– Julia Mazur kl. III – XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi
III miejsce – Paulina Pruszkowska – Szkoła Podstawowa 41 z Oddziałami Integracyjnymi

Wyróżnienia:
Nikola Buczny kl. III – XVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi (Gim 9)
Klaudia Lipińska kl. III– j.w.
Paulina Serdeczna kl. III – j.w.


POEZJA

Klasy IV-VI szkoły podstawowej: przyznano tylko jedną nagrodę.
I miejsce – Antonina Janus (11 lat) – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia

Klasy VII-VIII oraz III gimnazjum: przyznano trzy równorzędne wyróżnienia.
Wyróżnienia:
Sara Stróżewska i Malwina Wilczyńska kl. III Gim. – Szkoła Podstawowa nr 39
Paulina Pruszkowska kl. VII - Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi


Serdecznie zapraszamy po odbiór nagród od 30 listopada 2018r. w siedzibie Organizatora (sekretariat – SP 41 z OI, ul. Cyryla i Metodego 44).
Zachęcamy też do obejrzenia Wystawy pokonkursowej prac, która znajdować się będzie na I piętrze Szkoły Podstawowej nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie.

Organizatorzy:
Anna Litwinowicz
Katarzyna Neumann-Piotrowska
Iwona Zawada 

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 41 
28.11.2018
Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 - link otwiera się w innym serwisie