przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Soyka Kolektyw w Filharmonii

Stanisław Soyka – wokalista, instrumentalista i kompozytor, wystąpi w Filharmonii, tym razem z zespołem o nazwie Soyka Kolektyw. Koncert odbędzie się w ramach Święta Uniwersytetu Szczecińskiego. W sprzedaży dostępne są miejsca na balkonie sali symfonicznej.
Soyka już od lat należy do grona największych artystów polskiej sceny muzycznej. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady.
W szczecińskim koncercie towarzyszyć mu będą Przemek Greger na gitarze elektrycznej i akustycznej, Marcin Lamch na kontrabasie, Zbyszek Uhuru Brysiak na instrumentach perkusyjnych, syn Kuba na perkusji, Antoni Gralak na trąbce i Aleksander Korecki na saksofonie. Soyka Kolektyw stanowi bogatą i niebywale ciekawą paletę kolorystyczną, a jazzowe temperamenty wyzwalają podczas nagrań i w czasie koncertów unikalną moc muzyki improwizowanej.
Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Szczeciński, współorganizatorem jest Filharmonia w Szczecinie. Bilety w cenie 30 i 40 zł dostępne są w kasie Filharmonii oraz na stronie www.filharmonia.szczecin.pl.

Autor:  Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie 
25.05.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie