przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Dziesiątka od 10 również dla mieszkańców

Od kilku tygodni dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 korzystają już z nowego basenu. W związku ze zbliżającymi się feriami, od 10 lutego nowa pływalnia udostępniona zostanie również mieszkańcom Szczecina.

W nowym obiekcie znajdują się dwie niecki basenowe: pełnowymiarowy basen sportowy 25m x 12,5 m z sześcioma torami oraz basen do nauki pływania 8 m x 5,5m. Na piętrze powstała widownia z 97 miejscami. Łączna wartość tej inwestycji to ponad 14 mln zł. Budowa pływalni była dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nadzór na realizacją sprawowało Biuro Inwestycji i Remontów Oświatowych UM Szczecin.

W okresie ferii zimowych pływalnia będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-21:00. W soboty i niedziele w godzinach 10:00-18:00. Poza feriami basen będzie dostępny dla mieszkańców poza godzinami pracy szkoły. Wszelkie zmiany czasu pracy pływalni będą dokonywane w trakcie, a zależeć będzie to od ogólnego zapotrzebowania. Czas ferii będzie czasem przyglądania się sprawom organizacyjnym do rozszerzenia godzin pracy pływalni.

Cennik biletów: 

Bilet normalny

15 zł

Bilet ulgowy*

10 zł

Udostępnienie pływalni szkołom/placówkom w ramach „Programu powszechnej nauki pływania”

1 tor basen duży 35 zł

basen mały 50 zł

Wynajem torów / (grupy) 1 tor

120 zł

Wynajem / (grupy) mały basen

150 zł

Dzieci do lat 3

Weterani i Weterani poszkodowani – na podstawie legitymacji weterana lub weterana poszkodowanego

Wejście bezpłatne

Opłata za zniszczony lub zgubiony zegarek

50 zł

Opłata za zagubiony numerek w szatni

20 zł

Opłata jest pobierana za 1 godzinę zegarową pobytu na basenie. Czas pobytu jest liczony od momentu odbicia zegarka do momentu jego zwrotu w kasie.

Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom od lat 3; dzieciom i młodzieży uczącej się do lat 19 (za okazaniem legitymacji szkolnej); osobom niepełnosprawnym (na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności, dotyczy także opiekuna jeżeli jest wymieniony w orzeczeniu); pracownikom szkoły; zgodnie z zasadami funkcjonowa programu „Szczecin Przyjazny Rodzinie; osobom powyżej 65 roku życia po okazaniu dokumentu tożsamości.

Więcej informacji na stronie szkoły

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 
10.02.2020
Zostaw 1% w Szczecinie - tu znajdziesz listę organizacji!