przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Międzynarodowy Turniej Wiosny

Gmina Miasto Szczecin, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy, Międzyszkolny Klub Sportowy „Kusy Szczecin” oraz Uczniowski Klub Sportowy „Błękitna” mają przyjemność zaprosić na 44 Międzynarodowy „Turniej Wiosny” i 19 Memoriał Anny Kłos – Sulimy w gimnastyce artystycznej.

W turnieju weźmie udział 16 klubów z 5 państw – około 100 zawodniczek.Szczecin reprezentować będą zawodniczki z klubów: MKS Kusy, UKS Błękitna i SGA Szczecin.

Turniej Wiosny odbywać się będzie w dniach 23-24.03.2019 r. w hali sportowej przy ul. Świętoborzyców 40 w Szczecinie. Uroczyste otwarcie Turnieju nastąpi w sobotę 23 marca o godzinie 13.15. Starty zawodniczek rozpoczną się w sobotę od godziny 10 do 13.15, a następnie kontynuowane będą po otwarciu Turnieju do godziny 18.30. W niedzielę zawody odbywać się będą w godzinach 9.30-15.00. O godz. 15.00 nastąpi wręczenie nagród i uroczyste zakończenie Turnieju.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa oraz mieszkańców Szczecina i regionu do udziału w tym największym i najbardziej prestiżowym w naszym województwie święcie gimnastyki artystycznej. Jest to niepowtarzalna okazja obserwowania i kibicowania utalentowanym młodym dziewczętom, w tym reprezentantkom Szczecina, uprawiającym pełen wdzięku i piękna sport, jakim jest gimnastyka artystyczna. 

Autor:  UKS Błękitna 
08.03.2019