przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Zaprogramuj przyszłość

 

Zapraszamy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej do udziału w bezpłatnym programie "Zaprogramuj przyszłość". Projekt jest finansowany ze środków unijnych (Program Operacyjny Polska Cyfrowa Działanie 3.2 - https://cppc.gov.pl/nabor-wnioskow-popc-3-2-czwarty-konkurs/), a udział w nim niesie ze sobą wiele korzyści dla szkoły, nauczycieli i uczniów - bogaty program szkoleniowy dla nauczycieli, zajęcia z programowania dla uczniów oraz wyposażenie w sprzęt dla nauczycieli i szkoły.

W załącznikach znajdą Państwo:

  • szczegółową informację o projekcie
  • deklarację do wypełnienia przez Dyrektora Szkoły - termin przesłania deklaracji do 1 lutego 2019 r.

Deklaracja jest jedynie wyrażeniem przez Państwa chęci wzięcia udziału w projekcie i będziemy ją jeszcze z Państwem potwierdzać, jeśli wygramy konkurs (a to znaczy, że będzie można z udziału w projekcie zrezygnować).

 

Zgodnie z planem działania projektowe wystartują wraz z rokiem szkolnym 2019/2020, dlatego prosimy o wzięcie tego pod uwagę przy wypełnianiu deklaracji.

Uwaga! Mogą się do Państwa zgłaszać różne organizacje w sprawie tego samego konkursu. Prosimy z każdym podpisywać deklarację udziału, ponieważ na Państwa terenie wygra i tak tylko jeden projekt, więc to jest po prostu z korzyścią dla Państwa.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontaktowanie się z naszym zespołem.

Lista załączników:

Autor:  Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania 
25.01.2019