przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

2. edycja konkursu "Eko-Kadr"

Hej, uczniowie szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego! Chcecie powiedzieć innym, jak dbać o naszą planetę? Dąbskie Wieczory Filmowe zapraszają do udziału w drugiej edycji konkursu „Eko-Kadr” na spoty ekologiczne. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Przed nami druga edycja konkursu „Eko-Kadr” na spot ekologiczny, organizowanego w ramach Dąbskich Wieczorów Filmowych. Przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego ma zachęcać do refleksji na temat ochrony środowiska i sposobów dbania o przyszłość na Ziemi. „Konkurs łączy to, co w DWF kochamy najbardziej – kino i naturę. Od wielu lat spotykamy się nad Jeziorem Dąbie i wspólnie oglądamy filmy, dlatego tak ważny jest dla nas temat dbania o wspólne dobro, jakim jest przyroda” – tłumaczy Sylwia Witkowska z Klubu Delta – filii Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie, organizatora konkursu. Warto pochylić się nad tematem, bo do wygrania są atrakcyjne nagrody: 2 drony z kamerą, 2 hulajnogi elektryczne i 2 tablety!

Zasady są proste. Wystarczy stworzyć krótki spot video ukazujący w kreatywny sposób działania podejmowane na rzecz ochrony środowiska w kategoriach tematycznych – do wyboru: „Czyste powietrze” i „Moja woda”. Filmik należy przesłać z pomocą strony DWF – link: wieczoryfilmowe.pl/konkurs-eko-kadr. Długość pracy konkursowej nie może przekraczać 90 sekund i musi być ona nagrana w formacie MP4, MOV lub 3GP. Termin przesyłania spotów to 23 lipca 2021 (włącznie). Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: wieczoryfilmowe.pl. Pytania należy kierować do komisarz konkursu, Sylwii Witkowskiej (s.witkowska@klubdelta.pl, tel. 602 618 371).

Konkurs odbywa się dzięki wsparciu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie. Patronat honorowy nad konkursem objął Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
 

Lista załączników:

Autor:  Miejski Ośrodek Kultury 
14.06.2021
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
Szczeciński Budżet Obywatelski 2021