Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

„Be MODERN after launch”

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić na wydarzenie promujące wyniki osiągnięte w ramach realizacji międzynarodowego projektu „Mobile & Digital Elearning Toolkit - MODERN Toolkit”, the Multiplier Event „Be MODERN after launch”.

Wydarzenie „Be MODERN after launch” odbędzie się w dniu 16 listopada 2016 roku od godz. 13.30 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego mieszczącym się przy ulicy Cukrowej 8 w Szczecinie (budynek Centrum Transferu Wiedzy i Innowacji dla Sektora Usług SERVICE INTER-LAB, sala 315-316).

Przedsięwzięcie jest poświęcone popularyzacji wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych na potrzeby organizacji procesu kształcenia, współpracy i wymiany wiedzy. Dzięki rezultatom osiągniętym w projekcie MODERN uczestnikom zostaną zaprezentowane wyniki audytu dostępnych na rynku aplikacji i serwisów, których zastosowanie pozwala z jednej strony uatrakcyjnić proces kształcenia poprzez wprowadzanie koncepcji mobile learning’u czy e-learning’u, a z drugiej rozwijać zdolności poznawcze użytkowników tych rozwiązań w drodze samokształcenia.
W ramach sesji zostaną także zaprezentowane przykłady dobrych praktyk w zastosowaniu aplikacji i serwisów scharakteryzowanych w projekcie MODERN do uatrakcyjnienia treści i metod kształcenia w kursie promującym przedsiębiorczość i postawy innowacyjne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są:

• bezpośrednio drogą mailową na adres modern@wzieu.pl  – (w mailu prosimy podać imię nazwisko, nazwę instytucji, którą Państwo reprezentujecie oraz opcjonalne: adres organizacji i telefon kontaktowy) lub • za pośrednictwem formularza rejestracyjnego (dostępny pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdr-1E6iuD_nmZTlhdivBB9KloJMughvKn2utJ6OCRC_3dsug/viewform).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, rezerwacja następuje zgodnie z kolejnością zgłoszeń. O potwierdzeniu rezerwacji lub o wpisaniu na listę rezerwową. Organizatorzy poinformują osobnym e-mailem.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 91 444 31 88 lub pod adresem modern@wzieu.pl.

W załączeniu przedstawiamy ramowy program wydarzenia.

Szczegółowe informacje o projekcie MODERN znajdują się na stronie www.modern.pm.

Korzystając z okazji pragniemy dodatkowo zainteresować Państwa wydarzeniem towarzyszącym, realizowanym tego dnia na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w godzinach porannych – The REAL Innovation Invitation. Szczegółowe informacje o wydarzeniu załączamy w postaci ulotki informacyjnej.

Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny

Autor:  Uniwersytet Szczeciński 
08.11.2016

Lista załączników: