przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek

 

 

Już w najbliższy weekend 6-7 października 2018 r. czekają nas nie lada emocje gimnastyczne! W Policach odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w gimnastyce artystycznej. W indywidualnych startach zobaczymy reprezentantki UKS Błękitna Szczecin: Aleksandrę Pałubską, Martynę Stanek i Weronikę Szewczyk.

W zawodach starują gimnastyczki z 4 województw: kujawsko - pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko - mazurskiego oraz pomorskiego. 12 najlepszych zawodniczek uzyska nominację do Małej Olimpiady w Gimnastyce Artystycznej, która odbędzie się w dniach 12-14 października w Gdyni.

Nowością MMM są również zawody zbiorówek. UKS Błękitna wystawia aż dwie zbiorówki taneczno - akrobatyczne:

1. skład: Nadia Białek, Pola Białek, Julia Prado Alvarado, Hanna Wleklak, Kalina Górecka, Karyna Vladymyrowa i Oliwia Pietrzyńska

2. skład: Zuzanna Rogut, Lena Piekarczyk, Łucja Zalewska, Aleksandra Dembna, Alicja Sołtys, Bianka Pawlak, Zuzanna Łuszcz.

Ponieważ Police są bardzo blisko Szczecina, serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i przyjaciół gimnastyki artystycznej do osobistego kibicowania młodym gimnastyczkom!


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/479123942605296/
 

Autor:  UKS Błękitna 
03.10.2018