przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Dzień Otwarty II LO

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. (w sobotę) pomiędzy godz. 10.00 a 14.00 w II LO w Szczecinie, przy ul. Henryka Pobożnego 2.

O godz. 10.30 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie informujące o programie matury międzynarodowej (International Baccalaureate Diploma Programme), na które zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem nauki w klasie 1 pre-IB.

Od godz. 10.00 do 14.00 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą prezentować informacje na temat planowanych klas pierwszych i zasad rekrutacji. Będzie można przyjrzeć się gabinetom i pomieszczeniom szkolnym, porozmawiać z członkami Rady Samorządu Uczniowskiego, poznać działalność kół zainteresowań i zaznajomić się z atmosferą „Pobożniaka”.
Wśród atrakcji warto wymienić możliwość zwiedzenia wystawy artystycznej w bibliotece szkolnej, obejrzenia pokazów doświadczeń chemicznych oraz zapoznania się z pracami artystycznymi przygotowanymi przez uczniów realizujących program matury międzynarodowej. Serdecznie zachęcamy do przybycia wszystkich zainteresowanych.

Osoby zainteresowane mogą zaznajomić się z informacjami o szkole na stronie internetowej: http://www.lo2.szczecin.pl/ oraz z informacjami o programie matury międzynarodowej na stronie: http://ib.lo2.szczecin.pl/ .

Lista załączników:

Autor:  II Liceum Ogólnokształcące 
06.04.2018
przekaż swój 1% organizajcom pozarządowym - link otwiera się w innym serwisie Wielki Piknik Pasji, 19 maja