przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Otylia Swim Cup Winter Edition

 

Mistrzyni olimpijska w Szczecinie! Szkoła Mistrzów Sportu zaprasza do kibicowania!


Miło nam poinformować, że Centrum Mistrzostwa Sportowego jest współorganizatorem cyklicznej i ogólnopolskiej imprezy sportowej Otylia Swim Cup Winter Edition, która tym razem odbędzie się w naszym mieście na basenie FLOATING ARENA 8-9 grudnia 2018 roku.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Fundacja Otylii Jędrzejczak, mistrzyni olimpijskiej, wielokrotnej mistrzyni świata i Europy w pływaniu.

Głównym celem imprezy jest popularyzacja sportu pływackiego wśród dzieci i młodzieży, propagowanie pływania jako dyscypliny wpływającej na rozwój zdolności ruchowych dzieci i młodzieży, zapoznanie najmłodszych pływaków z atmosferą dużych zawodów pływackich, wreszcie poznanie jedynej tak utytułowanej Mistrzyni w pływaniu – Otylii Jędrzejczak.

W zawodach rywalizować będzie o wspaniałe nagrody około 800 młodych zawodników z całej Polski, w tym 250 ze Szczecina, zgłoszonych przez kluby zrzeszone
w PZP.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania w sobotę i w niedzielę już od 9.00. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://www.otyliaswimcup.pl


 

Autor:  Centrum Mistrzostwa Sportowego 
04.12.2018