Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Bajkowy dzień dla podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci

Z okazji Dnia Dziecka młodzież mieszkająca w Bursie Szkolnej Integracyjnej w Szczecinie i Teatr BSI „Nieformalnie” ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci w wieku od 6 do 100 lat na bajkę „O czym szumi las” oraz „Nie z tej Bajki” w wykonaniu MOW Trzebież, a także na przedstawienie „Pięć Minut” .

„Bajkowy dzień dla podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci” powstał z myślą właśnie o podopiecznych hospicjum, tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Uważamy także, że super jest pomagać, więc od 30 maja (nr zbiórki 2016/1828/KS) będzie można przyłączyć się do zbiórki rzeczowej dla hospicjum. To czego potrzebują nasi młodsi koledzy i koleżanki to pampersy dla dzieci w rozmiarze 4, Sudokrem, gry planszowe oraz książki dla starszych i młodszych dzieciaków.

Całe wydarzenie, przedstawienie oraz scenografia, kostiumy i charakteryzacja jest w całości zrealizowane przez młodzież z Bursy Szkolnej Integracyjnej przy ul. Zygmunta Starego w Szczecinie.

Dzięki uprzejmości Pai Urszuli Pańce, Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Dokształcania Nauczycieli mamy możliwość zaprosić Państwa do siedziby ZCDN.


Program:

10.00 Nie z tej Bajki MOW Trzebież
10.45 O czym szumi las TEATR BSI NIEFORMALNIE
11.40 Pięć Minut TEATR BSI NIEFORMALNIE

ZCDN
ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin.

Autor:  Bursa Szkolna Integracyjna w Szczecinie 
31.05.2016


  •