przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Bajkowy dzień dla podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci

Z okazji Dnia Dziecka młodzież mieszkająca w Bursie Szkolnej Integracyjnej w Szczecinie i Teatr BSI „Nieformalnie” ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci w wieku od 6 do 100 lat na bajkę „O czym szumi las” oraz „Nie z tej Bajki” w wykonaniu MOW Trzebież, a także na przedstawienie „Pięć Minut” .

„Bajkowy dzień dla podopiecznych Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci” powstał z myślą właśnie o podopiecznych hospicjum, tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu. Uważamy także, że super jest pomagać, więc od 30 maja (nr zbiórki 2016/1828/KS) będzie można przyłączyć się do zbiórki rzeczowej dla hospicjum. To czego potrzebują nasi młodsi koledzy i koleżanki to pampersy dla dzieci w rozmiarze 4, Sudokrem, gry planszowe oraz książki dla starszych i młodszych dzieciaków.

Całe wydarzenie, przedstawienie oraz scenografia, kostiumy i charakteryzacja jest w całości zrealizowane przez młodzież z Bursy Szkolnej Integracyjnej przy ul. Zygmunta Starego w Szczecinie.

Dzięki uprzejmości Pai Urszuli Pańce, Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Dokształcania Nauczycieli mamy możliwość zaprosić Państwa do siedziby ZCDN.


Program:

10.00 Nie z tej Bajki MOW Trzebież
10.45 O czym szumi las TEATR BSI NIEFORMALNIE
11.40 Pięć Minut TEATR BSI NIEFORMALNIE

ZCDN
ul. Gen. J. Sowińskiego 68, Szczecin.

Autor:  Bursa Szkolna Integracyjna w Szczecinie 
31.05.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie