przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin


Konkurs „Deutsch für Kinofreaks”/ „Niemiecki dla kinomaniaków”

Nauczyciele języka niemieckiego - PRZYPOMINAMY!

Ruszyła II edycja Międzyszkolnego konkursu
na film w języku niemieckim „Deutsch für Kinofreaks”/ „Niemiecki dla kinomaniaków”

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest Moje hobby/ Mein Hobby

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy 7-8) oraz ponadpodstawowych ze Szczecina i okolic. Organizatorem konkursu są nauczyciele z Zespołu Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja (Gastronomik) w Szczecinie.

Uczestnicy konkursu przygotowują krótki filmik . (max. 5 minut).

W konkursie można brać udział indywidualnie lub w zespołach złożonych z maksymalnie 3 uczniów.

Uczestnicy muszą posiadać opiekuna w osobie nauczyciela języka niemieckiego, który będzie czuwał nad realizacją zadania konkursowego oraz zadba o wszelkie formalności związane z konkursem.

Konkurs rozpoczyna się 18 listopada 2019 i trwa do 31 marca 2020. Jest to ostateczny termin nadsyłania linków do filmów konkursowych umieszczonych w serwisie YouTube.

Linki do filmów oraz formularz zgłoszeniowy wraz z oświadczeniem o zgodzie na wykorzystanie wizerunku należy przesłać na adres mailowy: deutschfuerkinofreaks@gmail.com

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 30 kwietnia 2020 na stronie internetowej Zespołu Szkół Nr 6.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą elektroniczną oraz zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród w Zespole Szkół Nr 6 połączoną z pokazem nagrodzonych filmów oraz wręczeniem nagród i dyplomów.

Informacje na temat konkursu wraz z kartą zgłoszenia i regulaminem znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce Język niemiecki w Gastronomiku. Dodatkowe informacje można uzyskać u p. Małgorzaty Gonciarz i p. Magdaleny Lesień pod adresem mailowym: deutschfuerkinofreaks@gmail.com
 

Autor:  Zespół Szkół Nr 6 
09.01.2020
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją
Rekrutacja na Akademii Morskiej