przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Zdalny Konkurs Wiedzy o Sporcie dla Szkół Podstawowych

Informujemy, że Zdalny Konkurs Wiedzy o Sporcie dla Szkół Podstawowych odbędzie się w poniedziałek 11 maja 2020 r. punktualnie o godzinie 16.00 (czas trwania 20 min).

Szkoła może maksymalnie zgłosić 4 zawodników (2 najlepsze wyniki wliczają się do klasyfikacji drużynowej) Prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna i drużynowa. Zgłoszenia szkół do 7 maja do godziny 15.00 tylko mailowo na adres mos.szczecin@op.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko uczniów i numer szkoły. Na stronie internetowej MOS Szczecin - mos.szczecin.pl w zakładce Test Wiedzy o Sporcie o godzinie 16.00 zostanie zamieszczony link z pytaniami. Każdy uczestnik po naciśnięciu linku TEST otrzyma automatycznie dostęp do formularza. Na początku trzeba wpisać imię, nazwisko i szkołę oraz swojego maila. Później można przystąpić do rozwiązywania testu - 20 pytań.

Do godziny 16.20 trzeba test wysłać klikając na dole - wyślij. Testy, które zostaną wysłane później nie będą klasyfikowane. Prosimy potraktować konkurs jako zabawę i formę sprawdzenia swojej wiedzy o sporcie. Dodatkowe szczegóły na stronie www.mos.szczecin.pl

Autor:  Międzyszkolny Ośrodek Sportowy 
08.05.2020
Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją