przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Mistrzostwa SP51 w halowej piłce nożnej

 

W dniach 21-23 marca odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa SP51 w halowej piłce nożnej klas IV, V, i VI. Rozgrywki były prowadzone w osobnych kategoriach wiekowych. Obowiązywał system rozgrywek „każdy z każdym”. Do pomocy w organizacji turnieju włączyły się nasze klasy sportowe o profilu piłki nożnej, które nie brały udziału w rozgrywkach.

Mecze między klasami były bardzo zacięte, ale przede wszystkim warto pochwalić tegorocznych uczestników za rywalizację w duchu fair play. Piłkarskich emocji było sporo na boisku, ale również na trybunach - wśród licznej publiczności nie brakowało głośnego i pomysłowego dopingu.

Każda drużyna na zakończenie turnieju otrzymała pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy swojej kategorii klasowej – 4A, 5C i 6C – zdobyli okolicznościowe puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali „słodką” nagrodę za udział w turnieju. Warto podkreślić, że zawodnicy swoją postawą zasłużyli na drugą edycję rozgrywek międzyklasowych, które prawdopodobnie odbędą się w czerwcu na boisku szkolnym.


Marcin Tylutki

Autor:  Szkoła Podstawowa nr 51 
04.04.2016
Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie