przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Ogłaszamy Konkurs Plastyczny

 

Pokaż nam jak Ty widzisz pozarządowy Szczecin, forma nie ma znaczenia, liczy się kreatywność twórców i efekt końcowy.

Forma prac jest dowolna, jednak mottem przewodnim każdej z nich powinien być element społecznego, obywatelskiego angażowania Szczecinian, miejsc pozarządowych, inicjatyw społecznych na rzecz III sektora. Liczymy na Twoją wyobraźnię!!

Do udziału w konkursie zachęcamy mieszkańców Szczecina w każdym wieku. Zgłoszone prace zostaną podzielone, pod względem wiekowym autorów na 3 grupy:


I grupa: dzieci,
II grupa: młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna,
III grupa: dorośli.
 

Z każdej z grup kapituła konkursowa nagrodzi 3 prace: 1 zwycięską i 2 wyróżnione. Przy ocenie, pod uwagę będzie brana jakość wykonania, dobór materiałów, wyobraźnia oraz umiejętność wykorzystania materiałów plastycznych w kontekście całego projektu. Wybrane prace zostaną zaprezentowane w Galerii Prezydenckiej w Urzędzie Miasta Szczecin, a uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas XV Szczecińskiego Spotkania Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI 5 czerwca 2016 roku na Jasnych Błoniach w Szczecinie.

Dla zwycięzców przewidujemy atrakcyjne nagrody.

Wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM konkursu. Na Wasze prace czekamy pod adresem: Fundacja Sektor 3 al. Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, można je dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty.

Termin zakończenia konkursu upływa z dniem 17 maja 2016 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać kontaktując się
z Biurem tel: 91 350 82 99 mailowo: biuro@sektor3.szczecin.pl  lub osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00 na al. Wojska polskiego 63, na IV piętrze.
 

Autor:  Urząd Miasta Szczecin 
29.04.2016

Lista załączników:

Pozostaw 1 procent w Szczecinie - link otwiera się w innym serwisie