Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Szukamy piłkarskich talentów

 

MŁODZI PIŁKARZE rocznik 2003/2004 WYSTĄP !!!


Wydział Szkolenia ZZPN ogłasza nabór do Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w piłce nożnej, w których kształcą się i uczą piłkarskiego rzemiosła młodzi utalentowani adepci futbolu. W naszym województwie znajdują się 2 takie szkoły - GOSSM w Szczecinie i Koszalinie. W szczecińskim GOSSM swoją piłkarską karierę zaczynali m.in. Grzegorz Krychowiak, Łukasz Zwoliński czy Sebastian Rudol i wielu innych Reprezentantów Polski. Przyjedź na testy i sprawdź czy czeka Cię piłkarska kariera !!! Najbliższy termin testów sprawnościowych w dn. 21-22 kwietnia br. dokładne informacje na stronach internetowych ZZPN oraz w ZAŁĄCZNIKU NR 1.

Dodatkowo w dn. 25.04 13.05 br. na terenie całego województwa zachodniopomorskiego WS ZZPN przeprowadzi w wybranych miejscowościach konsultacje powiatowe, w których mogą uczestniczyć wszyscy młodzi zawodnicy zrzeszeni w klubach piłkarskich województwa z roczników 2003/2004. Sprawdź kiedy konsultacja odbędzie się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania i przyjedź na testy. Trenerzy kadr województwa ZZPN będą szukali kandydatów do gry w Reprezentacjach ZZPN i młodzieżowych Reprezentacjach Polski. Szczegóły w ZAŁĄCZNIKU NR 2. Zapraszamy wszystkich do udziału !!!

Więcej informacji również na stronie internetowej www.ws-zzpn.pl
 

Autor:  Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej 
13.04.2016

  • Załącznik nr 2
     Załącznik nr 2
  • Załącznik nr 1
     Załącznik nr 1