przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny


W sobotę, 17 lutego serdecznie zapraszamy do Pałacu Młodzieży na kolejne otwarcie naszej fantastycznej uczelni! Ponownie będzie można zostać studentem niecodziennej świątyni wiedzy.

Pałacowy Uniwersytet Fantastyczny jest minikonwentem skupiającym się na edukacji „ku fantastyce”. Jak przystało na uniwersytet, odbędą się na nim różnego rodzaju wykłady poświęcone grom fabularnym, kulturze Dalekiego Wschodu czy fantastycznym akcentom obecnym w naszym mieście oraz w jego historii. Prócz prelekcji będzie również możliwość wzięcia udziału w warsztatach skupionych wokół uniwersów książkowych, filmowych i historycznych. W tym samym czasie po korytarzach tej wyjątkowej uczelni będą przechadzać się zarówno wojowie, jak i odtwórcy postapokaliptycznego świata.

Na jeden dzień Pałac Młodzieży zapełni się nietuzinkowymi pasjonatami i studentami fantastycznych kierunków. Aby stać się jednym z nich, wystarczy jedynie przyjść i odebrać indeks z planem zajęć. Wstęp bezpłatny, a studentem można zostać już od lat 6 do 106!

W skład PUFu wchodzą: Katedra Liter Żywych, Katedra Wiedzy Zbędnej, Katedra Światów Alternatywnych, Katedra Gier Wszelakich oraz Katedra Sztuk Fantastycznych. Nasi Pufesorzy to wyjątkowe osoby, które z przyjemnością podzielą się z Wami swoją wiedzą i umiejętnościami. Jeśli lubisz Harrego Pottera, interesujesz się kulturą Japonii czy po prostu fantastyką, to jest uczelnia dla ciebie!

Szczegóły i program wydarzenia na fb:
https://www.facebook.com/events/1555567511204035/


Serdecznie zapraszamy!
 

Autor:  Pałac Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie 
08.02.2018
Plakat

Lista załączników:

przekaż swój 1% organizajcom pozarządowym - link otwiera się w innym serwisie