przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Miejski Konkurs Plastyczny „Codziennie Polskę tworzyMy”

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Prezydent Miasta Szczecin zaprasza do świętowania 100-lecia Niepodległości Polski w Szczecinie. W ramach akcji „Codziennie Polskę tworzyMy” obchody Roku Niepodległości organizowane będą w Mieście w wyjątkowy sposób. Celem przedsięwzięcia jest ukazanie Święta Niepodległości w świetle codziennego życia i pracy każdego mieszkańca Szczecina, którzy codziennie tworzy Polskę.

Serdecznie zapraszam dzieci i uczniów Państwa Placówek do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym pod hasłem: „Codziennie Polskę tworzyMy” (regulamin konkursu w załączniku), który pozwoli na ukazanie obrazu niepodległości oczami młodych mieszkańców, dla których Szczecin jest centrum życia, gdzie realizują swoją przyszłość, niezależność, marzenia i inspiracje na dalsze życie.

Organizatorem konkursu jest Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji, al. Piastów 7, 70-327 Szczecin, tel. 91 422 99 59, fax. 91 422 52 62, strona internetowa: www.palac.szczecin.pl

Zachęcam do udziału ww. konkursie i aktywnego włączania się do pozostałych działań Miasta w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości.
 

Autor:  Wydział Oświaty 
12.01.2018

Lista załączników:

Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 - link otwiera się w innym serwisie