Aktualności Publikacje RSS Newsletter Kształcenie zawodowe Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Aktualności

Miejski Konkurs Plastyczny „Codziennie Polskę tworzyMy”

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Prezydent Miasta Szczecin zaprasza do świętowania 100-lecia Niepodległości Polski w Szczecinie. W ramach akcji „Codziennie Polskę tworzyMy” obchody Roku Niepodległości organizowane będą w Mieście w wyjątkowy sposób. Celem przedsięwzięcia jest ukazanie Święta Niepodległości w świetle codziennego życia i pracy każdego mieszkańca Szczecina, którzy codziennie tworzy Polskę.

Serdecznie zapraszam dzieci i uczniów Państwa Placówek do udziału w Miejskim Konkursie Plastycznym pod hasłem: „Codziennie Polskę tworzyMy” (regulamin konkursu w załączniku), który pozwoli na ukazanie obrazu niepodległości oczami młodych mieszkańców, dla których Szczecin jest centrum życia, gdzie realizują swoją przyszłość, niezależność, marzenia i inspiracje na dalsze życie.

Organizatorem konkursu jest Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji, al. Piastów 7, 70-327 Szczecin, tel. 91 422 99 59, fax. 91 422 52 62, strona internetowa: www.palac.szczecin.pl

Zachęcam do udziału ww. konkursie i aktywnego włączania się do pozostałych działań Miasta w ramach obchodów 100-lecia Niepodległości.
 

Autor:  Wydział Oświaty 
12.01.2018

Lista załączników: