przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Aktualności

Dzień Chłopaka w świetlicy szkolnej SP21

2020-12-02

Dziewczynki ze świetlicy z klasy 2b ze Szkoły Podstawowej nr 21 z OI w Szczecinie w oczekiwaniu na święto swoich kolegów Dzień Chłopaka tydzień wcześniej przygotowały laurki w kształcie piłek.

SP 21 z OI w Szczecinie - Dzień Wszystkich Świętych

2020-12-02

Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych dzieci ze świetlicy z SP 21 Z OI w Szczecinie wspominali swoich bliskich, którzy odeszli. Świetliczaki z klasy 2b wykonali wielobarwne znicze, które przyozdobiły świąteczną gazetkę w holu przy świetlicy szkolnej.

Dzień Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej w SP21 z OI Szczecinie

2020-12-02

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej delegacja uczniów ze świetlicy szkolnej z SP21 z OI w Szczecinie w dniu 13 października składała życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły, zarówno nauczycielom jak i pracownikom niepedagogicznym. Dzieci wręczały własnoręcznie przygotowane laurki i kwiatki na zajęciach plastycznych w świetlicy wraz z życzeniami.

Dzień Marzyciela w świetlicy szkolnej SP21

2020-12-02

W Szkole Podstawowej nr 21 z OI w Szczecinie w świetlicy szkolnej obchodziliśmy nietypowe święto Dzień Marzyciela. Tego dniu każdy bezkarnie może chodzić z głową w chmurach i zatracić się w swojej wyobraźni. A o czym marzyły dzieci ze świetlicy? Swoje marzenia uwieczniły w kadrach kliszy aparatu fotograficznego. Zapraszamy do galerii.

Pierwszy dzień kalendarzowej jesieni w świetlicy szkolnej SP21

2020-12-02

Pierwszy dzień kalendarzowej jesieni świetliczaki z klasy 3a i 3b ze Szkoły Podstawowej nr 21 z OI w Szczecinie przywitali bukietem różnokolorowych i różnorodnych liści, które pracochłonnie wykonali.

Udział w Międzynarodowej akcji Dzień Kropki - SP 21

2020-12-02

Świetlica szkolna ze Szkoły Podstawowej nr 21 z OI w Szczecinie wzięła udział w Międzynarodowym Dniu Kropki. Zostaliśmy oznaczeni na zakropkowanej mapie Polski i świętowaliśmy razem z Vashti. 15 września obchodziliśmy w naszej szkole International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki.

Bezpłatna konferencja "Pomagaj się uczyć! Od oceniania kształtującego do samosterowności ucznia w uczeniu się"

2020-11-30

Konferencja "Pomagaj się uczyć! Od oceniania kształtującego do samosterowności ucznia w uczeniu się" to otwarte wydarzenie programu "Szkoła ucząca się" skierowane do nauczycielek i nauczycieli wszystkich poziomów szkół oraz edukatorów i edukatorek. Zapraszamy na nią także dyrektorów i dyrektorki szkół.

Szczecinie Święto Drzewa w świetlicy szkolnej

2020-11-30

W SP21 z OI w Szczecinie obchodziliśmy Święto Drzewa. Święto to obchodzone jest 10 października.. Drzewa nie bez przyczyny świętują właśnie w październiku. To chyba ta pora roku, w której wzbudzają największą ekscytację.

Jesienne liski – prace plastyczno – techniczne w świetlicy szkolnej.

2020-11-30

Liski to zwierzątka, które dzieci ze świetlicy w SP21 z OI w Szczecinie bardzo chętnie wykonują różnymi metodami. Klasa druga wykonała liska w ciekawy sposób.

Sp21 z OI w Szczecinie - Światowy Dzień Uśmiechu w świetlicy szkolnej

2020-11-30

Światowy Dzień Uśmiechu to radosne święto, które obchodzone jest co roku w pierwszy piątek października – w tym roku był to 2 październik.

Wystawa prac z konkursu "Jesienne drzewko"

2020-11-30

Nasi wychowankowie wykonali drzewka różnymi metodami i użyli różnych materiałów, były to kasztany, szyszki, kolorowe wysuszone liście i inne dary jesieni.

Zwycięzcy świetlicowego konkursu plastyczno – technicznego „Jesienne drzewko”.

2020-11-30

Świetlica szkolna w SP21 z OI w Szczecinie organizowała w październiku konkurs plastyczno – techniczny pt.: „Jesienne drzewko”.