przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Aktualności

"We Will Rock You"

2020-05-22

Energetyczną i pełną optymizmu dedykację  dla wszystkich szczecińskich uczniów przesyłają uczniowie OSM I st. w Szczecinie. 

Spotkania online z IstitutoComprensivo Statale "G.Giusti" Terzigno

2020-05-22

Czas kwarantanny pokazał nam wszystkim, że szkoła może i musi korzystać z narzędzi cyfrowych. Może być to korzystne zwłaszcza podczas nauczania języków obcych.

Modemy dla Centrum Mistrzostwa Sportowego!

2020-05-21

Twoje GB mają moc! To hasło akcji wspierającej zdalną edukację, której celem było zapewnienie uczniom dostępu do szerokopasmowego Internetu.

I Ogólnopolski Konkurs „Energia a Środowisko” - wyniki

2020-05-21

Jako Zespół Szkół nr 2 im. W. Orkana w Szczecinie, po raz pierwszy organizowaliśmy Ogólnopolski Konkurs „Energia a środowisko”. Konkurs zakładał realizację zadań w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i szkoły średnie oraz dwóch kategoriach tematycznych: komiks i animacja w Scratchu.

V Wojewódzki Konkurs „Mistrz OZE” – wyniki

2020-05-21

Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie po raz piąty zorganizował Wojewódzki Konkurs "Mistrz OZE" dla uczniów szkół podstawowych.

„Nowoczesny nauczyciel – świadomy Europejczyk”

2020-05-21

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 2 w Szczecinie realizują od czerwca 2018 projekt w ramach mobilności kadry szkolnej, którego zakończenie zaplanowane jest na maj 2020 roku.

e-Wywiadówki w CKS Szczecin

2020-05-20

W Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie czas pandemii COVID19 nie zagłuszył pracy szkoły oraz bardzo dobrych kontaktów z rodzicami naszych uczniów, a wręcz przeciwnie – pokazał, jak można w dzisiejszej cyfrowej rzeczywistości ułatwić sobie życie, jednocześnie realizując zadania „Szkoły na Medal!”.

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół

2020-05-20

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Magda Gessler na lekcji online w Centrum Mistrzostwa Sportowego!

2020-05-19

15 maja br. miała się odbyć lekcja wychowawcza klasy 7a Sportowej Szkoły Podstawowej w Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie. O godzinie 12.30 zasiedliśmy przed laptopami i smartfonami.

Wirtualny dzień otwarty II LO im. Mieszka I

2020-05-19

Drodzy Ósmoklasiści! Zapraszamy Was oraz Waszych rodziców na wirtualny dzień otwarty zorganizowany w ramach akcji „Zamknięci stacjonarnie. Otwarci online”. Jest to kampania mająca na celu przedstawić Wam naszą szkołę.

Podsumowanie „Dni Otwartych Drzwi” online w IX LO

2020-05-19

Z oczywistych względów tegoroczne „Dni Otwartych Drzwi” miały zupełnie nietuzinkowy charakter. Tym razem, ponieważ nie mogliśmy zaprosić ósmoklasistów i ich rodziców w gościnne mury naszej szkoły, by dać się poznać w bezpośrednim kontakcie, przedstawiliśmy im bogatą i wyjątkową ofertę IX LO w Szczecinie w trybie online.

Dni otwarte on-line Technikum Organizacji i Zarządzania w Zespole Szkół nr 8

2020-05-19

Ósmoklasisto! Nie możemy spotkać się z Tobą osobiście, więc zapraszamy na Dni otwarte on-line.


Wyobraź sobie studia. ZUT wystartował z rekrutacją