przejdź do głównej treści strony
strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Aktualności

Ruszył nabór do rocznego programu edukacyjnego Szkoła Humanitarna

2018-08-16

W Polskiej Akcji Humanitarnej ruszył nabór do rocznego programu edukacyjnego Szkoła Humanitarna. W tym roku, swoimi działaniami chcielibyśmy wesprzeć głównie nauczycieli i nauczycielki pełniących rolę wychowawców i wychowawczyń klas I i II szkół ponadpodstawowych.

Warsztaty dyrygenckie

2018-08-16

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie organizuje warsztaty dla dyrygentów chórów i zespołów kameralnych z województwa zachodniopomorskiego, działających w placówkach kulturalno-oświatowych, sakralnych, organizacjach pozarządowych, indywidualnie i innych.

Wakacje w MBP w Szczecin

2018-08-10

Przed nami kolejny miesiąc wakacji. Wszystkie zajęcia są jak zawsze w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinie darmowe, ale na niektóre obowiązują wcześniejsze zapisy.

Latobranie kultury w INKU

2018-08-01

Zapraszamy dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych do udziału w warsztatach artystycznych, które będą się odbywały w wakacje w INKU. Czekają na was warsztaty graficzne, drony, ognisko i wiele innych rozmaitości.

Tajski boks na Bulwarach - Relacja

2018-08-01

Muay Thay to sztuka walki - sport wywodzący się z Tajlandii. Jest to dyscyplina pokrewna do kickboxingu, są kopnięcia, uderzenia pięścią, kolanami i łokciami. Zajęcia cieszą się zainteresowaniem wśród mężczyzn, ale również i kobiet.

Bezpłatne warsztaty na Bulwarach - Hoop Dance

2018-08-01

Prowadząca na codzień podróżuje po Świecie obecnie mieszka w Kambodży. Odwiedzając rodzinny Szczecin nauczy Nas, tej niesamowitej rzeczy jak taniec z hula hop.

Piknikowy Finał Papierowej Rewolucji

2018-08-01

Papierowa Rewolucja to projekt społeczny mający na celu zebranie jak największej ilości makulatury, z której dochód przekazany zostanie na wyprawki dla dzieci z uboższych rodzin. Zebrano już ponad 9 ton!

Sierpień wśród róż dla dzieci

2018-07-27

W sierpniu, drugim miesiącu wakacji, w ramach projektu Różanka Dzieciom na najmłodszych czeka moc atrakcji.

Cienie. Wernisaż fotograficzno-plastyczny

2018-07-26

Na wystawę złożą się prace studentów i studentek, absolwentów i absolwentek szkoły artystycznej „Top Art”: Adam Chełstowski, Carla Cielecka, Katarzyna Figiel, Andrzej Kaczor, Paweł Kula, Emilia Radowicz i Justyna Sopuch.

Sierpniowe weekendy w Różanym Ogrodzie Sztuki

2018-07-25

Koncerty plenerowe, różankowe potańcówki oraz strefa wolnych książek. Usłyszymy rosyjski jazz, muzykę operową, zespół folkowy czy też pieśni patriotyczne w wykonaniu Orkiestry Wojskowej. To wszystko i wiele więcej w sierpniu w Ogrodzie Różanym.

Bezpłatne warsztaty na Bulwarach - StreetDance

2018-07-24

Zapraszamy razem ze szkołą tańca Replay Dance Studio i finalistą You Can Dance Michałem Pawłowskim na darmowe warsztaty Street Dance’u.

Lipcowe rodzinne warsztaty językowo-plastyczne

2018-07-19

DoMowy – rodzinne historie o słowach W lipcu zapraszamy na rodzinne warsztaty językowo-plastyczne (dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami).


Szczeciński Budżet Obywatelski 2019 - link otwiera się w innym serwisie