Aktualności Publikacje RSS Newsletter Rządowa Reforma Systemu Oświaty 6 - latki Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Filmy edukacyjne


2017-04-05

r@bbIT 2017 - Relacja

Czwarta edycja konferencji r@bbIT odbyła się 5 kwietnia 2017 roku
2017-03-21

Bezpieczny pierwszy dzień wiosny - Rozmowa

Pierwszy dzień wiosny to dla młodzieży Dzień Wagarowicza. W ten dzień pamiętajmy też o bezpieczeństwie. Zapraszamy na rozmowę z Aspirantem Michałem Sroką z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.
2017-03-02

Prawa autorskie w gazetce szkolnej - Rozmowa

Zapraszamy na rozmowę z panem Rafałem Malujda - radcą prawnym, rzecznikiem patentowym. W rozmowie Pan Rafał opowiada o możliwości wykorzystania utworów do tworzenia gazetki szkolnej oraz o odpowiedzialności za naruszenie cudzych praw autorskich.
2017-01-26

Relacja z pierwszej szczecińskiej certyfikowanej placówki daltońskiej w TVP3 Szczecin

Przedszkole Daltońskie są samodzielne, odpowiedzialne i umieją współpracować – bo tego uczą się już od najmłodszych lat. Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 18 w Szczecinie pracują zgodnie z zasadami Planu Daltońskiego.
2016-11-15

Recykling to ważna sprawa, ale i zabawa

Uczniowie Gimnazjum nr 21 w Szczecinie przy wsparciu Klubu Sportowego „Lwy Morskie” oraz Szczecińskiej Szkoły Dalekowschodnich Sztuk Walk „Orkan” 28 października zorganizowali festyn sportowo - integracyjny dla przedszkolaków pod hasłem „Recykling to ważna sprawa, ale i zabawa”.