przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Konkursy szkół gimnazjalnych

IV Wojewódzki Konkurs "Mistrz OZE"

2019-01-30

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 serdecznie zaprasza do udziału w IV Wojewódzkim Konkursie "Mistrz OZE", który jest skierowany do uczniów gimnazjum oraz 7 i 8 klasy szkoły podstawowej z województwa zachodniopomorskiego.

Wielka ogólnopolska olimpiada "Bezpieczna Szkoła"

2019-03-01

Uprzejmie przypominamy, że w poniedziałek 25 marca 2019 r., upływa termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w ogólnopolskiej olimpiadzie „Bezpieczna Szkoła”, która odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. w Państwa szkołach.

III Edycja konkursu chemiczno-fizyczny z elementami wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie

2019-01-29

W kolejną rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej I LO w Szczecinie zaprasza uczniów klas siódmej i ósmej szkoły podstawowej, oraz uczniów oddziałów gimnazjalnych do wzięcia udziału w III Edycji konkursu chemiczno-fizyczny z elementami wiedzy o Marii Skłodowskiej-Curie.

Konkurs "Postać literacka w konwencji komiksu japońskiego – BAŚNIE I LEGENDY"

2019-02-28

Konkurs rozpoczyna się 18 lutego 2018 r. i trwać będzie do 28 marca 2018 r.

"Polscy sportowcy - tam, gdzie olimpijskie śpią orlęta"

2019-02-15

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich w Szczecinie zaprasza uczniów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych Pomorza Zachodniego do wzięcia udziału w konkursie „ Polscy sportowcy – tam, gdzie olimpijskie śpią orlęta”.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Japonii

2019-03-15

Zapraszamy uczniów podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie.

Konkursy organizowane przez Oddział Zachodniopomorski PTTK

2018-11-09

Nowy rok szkolny 2018/19 przyniósł nowe propozycje udziału w konkursach tematycznych organizowanych przez Oddział Zachodniopomorski PTTK.

IV Ogólnopolski konkurs plastyczno - techniczny "Eko-zabawka"

2019-02-06

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz dzieci w tym samym wieku uczestniczących w dodatkowych zajęciach plastyczno - technicznych w domach kultury, ogniskach i ośrodkach pracy twórczej na terenie kraju do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskim konkursie plastyczno - technicznym "Eko - zabawka".

Konkurs edukacyjny "Niezwyciężeni 1918. Ofiary totalitaryzmów"

2019-02-01

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie edukacyjnym IPN „Niezwyciężeni 1918. Ofiary totalitaryzmów”. Celem konkursu zainteresowanie młodych ludzi najnowszą historią Polski przez zachęcenie do poszukiwań w swoich miejscowościach osób odznaczonych Krzyżem bądź Medalem Niepodległości, a które jednocześnie w czasie II wojny światowej lub po niej, stały się ofiarami totalitaryzmów – nazistowskiego, sowieckiego bądź komunistycznego.

Zachodniopomorskie Dni Dziedzictwa 2019 - konkurs

2019-03-01

Książnica Pomorska w Szczecinie i Biuro Dokumentacji Zabytków w Szczecinie zapraszają uczniów szkół średnich, gimnazjów oraz klas siódmych i ósmych szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego do udziału w VIII edycji konkursu historyczno-literackiego, organizowanego w ramach Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa 2019.

XII Ogólnopolski konkurs plastyczny "Poezja w obrazach"

2019-02-27

Pałac Młodzieży zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Poezja w obrazach”, którego celem jest m.in. upowszechnianie poezji polskiej wśród dzieci i młodzieży, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

XIII Edycja konkursu "Szczecin i region w słowie i obrazie"

2019-03-12

"Szczecin i region w słowie i obrazie" XIII edycja konkursu wojewódzkiego adresowanego do szkół gimnazjalnych i klas 7-8 szkół podstawowych Przewidywany Honorowy patronat Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty Mecenat Miasta Szczecin.


przekaż swój 1% organizajcom pozarządowym - link otwiera się w innym serwisie