Aktualności Publikacje RSS Newsletter Rządowa Reforma Systemu Oświaty 6 - latki Nauki ścisłe Przestrzeń obywatelska Edukacja ekologiczna Myszka Ogonisia Rozwijaj pasje Konkursy szkolne Szkolenia Konferencje Pogaduchy Filmy edukacyjne Hotspoty

Konferencje

2016-11-16

Konferencja oraz warsztaty dla nauczycieli

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnej konferencji oraz w warsztatach w ramach Grantów Kuratorskich
2016-11-14

Zaproszenie na konferencję

Zapraszamy dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek na konferencję „Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dziecku/uczniowi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w przedszkolach, szkołach i placówkach”.
2016-11-08

II Międzynarodowa Konferencja

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji EDUKACJA – INNOWACJA poświęconej najnowszym trendom w edukacji i wychowaniu, innowacjom możliwym do zastosowania na każdym poziomie edukacyjnym oraz wsparciu rodziców dzieci uczących się w obliczu współczesnych zagrożeń i problemów.
2016-10-25

Seminarium metodyczne pn. Matematyczne inspiracje

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie zaprasza na Seminarium metodyczne pn. Matematyczne inspiracje. w dniu 03.11.2016 r.
2016-10-11

Zaproszenie na forum edukacyjne vocatium

Celem forum jest wsparcie wychowawców, pedagogów/psychologów i doradców zawodowym w realizacji zajęć z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz umożliwienie wymiany poglądów i doświadczeń w tym zakresie.