przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Zajęcia na Ekoporcie

Nabór na Warsztaty Edukacyjne w Ekoporcie

2023-10-02

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Szczecin zaprasza placówki oświatowe (grupy przedszkolne oraz klasy I-III Szkoły Podstawowej) do udziału w tegorocznej edycji warsztatów ekologicznych, które odbędą się w EKOPORCIE przy ul. Taczaka (róg ul. Witkiewicza w Szczecinie).

Nabór na Warsztaty Edukacyjne w Ekoporcie

2020-02-12

Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Szczecin, zaprasza placówki oświatowe do udziału w warsztatach ekologicznych, które odbędą się w nowo otwartym EKOPORCIE przy ul. Taczaka róg ul. Witkiewicza w Szczecinie.

Spotkania edukacyjne w Ekoporcie - Nabór

2019-03-18

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin po raz kolejny zaprasza placówki oświatowe, do udziału w edukacyjnym projekcie pn. Spotkania edukacyjne w EKOPORCIE”, którego celem jest przybliżenie tematyki gospodarki odpadami w powiązaniu z ochroną środowiska.

Spotkania edukacyjne w Ekoporcie

2018-11-13

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin po raz drugi zaprasza placówki oświatowe, do udziału w edukacyjnych warsztatach pn. Jak z niczego stworzyć coś pięknego?

Spotkanie edukacyjne w EKOPORCIE

2018-09-14

Dnia 14 września 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 10 w Szczecinie uczestniczyli w projekcie „Spotkania edukacyjne w EKOPORCIE”, zorganizowanym przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin we współpracy z Centrum Informacji Turystycznej „Szmaragdowe- Zdroje”.

Spotkania edukacyjne w EKOPORCIE - Nabór

2018-03-19

W związku z niesłabnącym zainteresowaniem proponowaną przez nas formą zajęć, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środy Urzędu Miasta Szczecin, zaprasza grupy z placówek oświatowych do udziału w projekcie edukacyjnym pn. „Spotkania edukacyjne w EKOPORCIE”.

Warsztaty w „Zielonym EKOPORCIE”

2017-11-29

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin, w związku z otwarciem 8 EKOPORTU u zbiegu ulic Arkońskiej i Harcerzy, zaprosił placówki oświatowe z terenu Gminy Miasto Szczecin, do udziału w edukacyjnych warsztatach pn. Jak z niczego stworzyć coś pięknego?

Warsztaty z artrecyklingu w Ekoporcie

2017-09-27

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin zaprasza na cykl warsztatów z artrecyklingu w zupełnie nowej odsłonie. Zajęcia odbędą się w nowo wybudowanym EKOPORCIE, który już na stałe umiejscowił się na mapie naszego Miasta.

Nabór na zajęcia w EKOPORCIE

2017-03-27

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środy Urzędu Miasta Szczecin w ramach działań edukacyjnych realizuje trzecią edycję projektu pn. „Spotkania edukacyjne w EKOPORCIE”, którego celem jest przybliżenie tematyki gospodarki odpadami w powiązaniu z ochroną środowiska.

Zajęcia klasy 3a w Ekoporcie

2016-10-10

W poniedziałek 3 października 2016 roku, klasa 2a z Zespołu Szkół nr 9 w Szczecinie, uczestniczyła w zajęciach w Ekoporcie, gdzie dzieci sprawdziły swoją wiedzę na temat recyklingu oraz segregacji odpadów, wykonały też zwierzaki - cudaki wykorzystując makulaturę i inne surowce wtórne.

Spotkania edukacyjne w EKOPORCIE

2016-07-08

Za nami wiosenna edycja projektu pn. Spotkania edukacyjne w EKOPORCIE, podczas którego uczniowie ze szczecina i pobliskich gmin uczestniczą w wyjątkowych lekcjach ekologii zorganizowanych na terenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

Spotkania edukacyjne na EKOPORCIE –OGNISKA

2016-04-01

Grupy, które biorą udział w projekcie pn. „ Spotkania edukacyjne na EKOPORCIE” i są zainteresowane organizacją na koniec zajęć ogniska, proszone są o zgłoszenie chęci udziału.


Zostaw 1,5% podatku
w Szczecinie trwa nabór projektów w kolejnej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2025