przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Działania informacyjno-edukacyjne

Kalendarze dla placówek oświatowych „Szczecin jest EKO”

2018-12-17

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin, wydał ścienny kalendarz ekologiczny pn. „Szczecin jest EKO”.

Kalendarze dla Placówek Oświatowych „Szczecin jest EKO”

2017-12-11

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin, wydał ścienny kalendarz ekologiczny pn. „Szczecin jest EKO”.

Program edukacyjny

2017-10-05

Zapraszamy do uczestnictwa w Ogólnopolskim programie edukacyjnym „Moje miasto bez elektrośmieci”. Inicjatywa ta skierowana jest do szkół i przedszkoli z całej Polski.

Krokusowa Rewolucja - zaproszenie do udziału

2017-09-25

W imieniu pomysłodawców społecznej akcji pn. „Krokusowa Rewolucja” oraz Rady Osiedla Arkońskie-Niemierzyn informujemy Państwa, że dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka otrzymaliśmy podobnie jak w roku ubiegłym pulę krokusów do rozdysponowania dla jednostek oświatowych ,szkół ,przedszkoli, ognisk pracy pozaszkolnej itp.

Zieleń dla Szczecina

2017-04-26

Urząd Miasta Szczecin Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska informuje, że rozpoczyna program zakładający zwiększenie zasobów zieleni na terenie miasta Szczecin.

Postaw stojak - stojaki rowerowe dla szkół

2017-02-28

W związku z rozbudową infrastruktury rowerowej oraz promowaniem ekologicznego środka transportu, jakim jest rower, uprzejmie informujemy, iż jest możliwość zgłoszenia zapotrzebowania na stojaki rowerowe, które zostaną zamontowane na terenie wskazanej przez Państwa placówki oświatowej.

Kalendarze dla placówek oświatowych

2016-12-15

Wzorem ubiegłego roku, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin, wydał ścienny kalendarz ekologiczny pn. „Szczecin jest EKO”.

Krokusowa rewolucja

2016-12-08

Krokusowa rewolucja narodziła się 5 lat temu i przerosła najśmielsze oczekiwania jej pomysłodawców - Marii Myśliwiec i Sylwiusza Mołodeckiego. Pomysł przeniesienia krokusowych kobierców z Jasnych Błoni do innych części naszego miasta został pozytywnie przyjęty przez mieszkańców Szczecina.

Odbiór odpadów zielonych z placówek oświatowych!

2016-11-14

Placówki oświatowe będące w gminnym systemie odbioru odpadów komunalnych w ramach opłaty mają prawo zamówić kontener do gromadzenia odpadów zielonych powstałych na nieruchomości.

Krokusowa Rewolucja

2016-10-20

W imieniu pomysłodawców społecznej akcji pn. „Krokusowa Rewolucja” oraz Rady Osiedla Arkońskie-Niemierzyn informujemy Państwa, że dzięki wsparciu Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka otrzymaliśmy podobnie jak w roku ubiegłym pulę krokusów do rozdysponowania dla jednostek oświatowych, szkół, przedszkoli, ognisk pracy pozaszkolnej itp.

SZCZECIN JEST EKO - Kalendarz 2017 – prośba o opinię

2016-09-23

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin, w związku z prowadzonymi działaniami edukacyjnymi, przygotowuje się po raz kolejny do wydania ściennego kalendarza ekologicznego pn „ SZCZECIN JEST EKO 2017” .

„Szczecin jest EKO”- kalendarze dla placówek oświatowych

2016-01-08

Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Szczecin, wydał ścienny kalendarz ekologiczny pn. „ Szczecin jest EKO”.