przejdź do głównej treści strony
Strona główna

Portal Edukacyjny Miasta Szczecin

Nasze sukcesy

Kolejny sukces Gastronomika

2019-05-15

W dniu 11 maja 2019 r. w trakcie Pikniku Nad Odrą nastąpiło rozstrzygnięcie XIX edycji krajowego konkursu "Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów" na najlepszą potrawę regionalną.

XXII Ogólnopolski Turniej Cukierniczy im. Wojciecha Kandulskiego

2019-05-02

W dniach 26 i 27 marca 2019 r. w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu odbył się finał XXII Ogólnopolskiego Turnieju Cukierniczego im. Wojciecha Kandulskiego. Nasza szkołę reprezentowała Monika Kalecińska z klasy III cukiernik.

Ranking - Wasza Edukacja

2019-05-02

Miło nam poinformować, że według najnowszego rankingu szkół średnich przygotowanego przez portal WaszaEdukacja.pl, Technikum Hotelarskie w ZS nr 6 zajęło trzecie miejsce wśród najlepszych techników w Szczecinie.

XXIV edycja Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik

2019-05-02

Naszą szkołę i województwo reprezentowała Monika Kalecińska z klasy III cukiernik - zajęła bardzo wysokie 5 miejsce.

II miejsce w OWiUR - architektura krajobrazu

2019-04-29

Już po raz XLIII odbyła się Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju.

Kolejny sukces uczniów z ZS nr 6

2019-04-17

Zwycięzcą okręgowego etapu XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Gastronomia został Mikołaj Tomaszewski, uzyskując również tytuł najlepszego teoretyka. Damian Stępień zajął IV miejsce.

Drużyna z ZSEE w finale VII Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu

2019-04-16

Drużyna w składzie: Barnim Szycko, Hanna Dorogusz, Maciej Grzesik i Jakub Piątkowski prowadzona przez Pana dr. hab. Waldemara Potkańskiego, w dniu 6 i 7 kwietnia 2019 r., uczestniczyła w finale VII Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich w Poznaniu.

Wielki sukces ucznia Technikum Kształtowania Środowiska (ZS 2 w Szczecinie Dąbiu)

2019-04-05

O energetyce odnawialnej wie wszystko - Wiktor Szkoda -uczeń IV klasy Technikum Kształtowania Środowiska (ZS 2 w Szczecinie Dąbiu) wygrał IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Energetyce Odnawialnej w Sieradzu.

Mamy podium w VI edycji konkursu "Poszukiwacze Smaków"

2019-04-04

Organizowany przez Województwo Zachodniopomorskie konkurs „Poszukiwacze Smaków” skierowany był do uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Finał Smaki Regionów 2018 - Relacja

2018-10-03

W dniu 30.09.2018 Perłę w konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" zdobył Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja w Szczecinie, pod opieką pani Wioletty Skuratowicz (nauczyciel) w składzie: Damian Piorun i Mateusz Kota, za autorskie przepisy opiekuna, pani Wioletty Skuratowicz, w wykonaniu całego zespołu: "Aksamitną zupę krem z kiszonych ogórków z wędzonym pstrągiem i kozim serem” oraz „Roladki wołowe z sosem wiśniowo-różanym oraz placuszki z kapusty kiszonej z beczki".

Sukcesy uczniów z CEO na konkursie w Gdańsku

2018-09-25

Po raz kolejny drużyna z naszej szkoły w składzie: Martyna Mielnik, Marlena Borys i Gracjan Falkowski została zakwalifikowana do drugiego etapu zmagań w VIII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Architekturze Krajobrazu w Gdańsku.

The SpellMaster

2018-06-04

W ramach współpracy VII Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Samochodowych w Szczecinie w maju 2018 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w języku angielskim.